KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14087222
nr 1408 7222
Elsa Flensburg
(1891-1982), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 43, stilleben. Olja på duk, 26x21, yttermått inklusive ram: 34x30 cm
Elsa Flensburg, svensk bildkonstnär född 1891, död 1982.
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 19 juli 2021
kl 20:43:28
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
Elsa Flensburg
Läs mer om Elsa Flensburg